Çatı Merdiveni

Çatı Merdiveni
5 star(s) from 1 votes

2000 yılında kurulan firmamız 1989’dan bugüne ahşap merdiven, modüler merdiven, döner merdiven, omurgalı merdiven, dar alan merdivenleri üreterek gelmiştir. Merdiven üretiminde Türkiye’deki konut ve İşyerlerinin özellikleri ile müşteri isteklerinin çeşitliliğini dikkate almaktayız. Ahşap çerdivenlerimiz çeliği ahşap ile kaplayarak ürettiğimiz merdivenlerdir. Kullandığımız teknik ahşabın sıcaklığı ile çeliğin gücünü birleştirerek esnemeyen, çizilmeyen, zamanla gıcırdamayan ve deforme olmayan ahşap merdivenler üretmeye yöneliktir. Modüler medivenlerimiz konutların en zor merdiven problemlerini modern ve estetik çizgisiyle her türlü yaşam alanınızda asgari yer kaplayarak sizlere alan kazandırarak çözer. 

 
Düz ve dönüşlü basamakları birlikte kullanarak ürettiğimiz döner merdivenler yukarı çıkışınızda klasik döner merdivenlere göre sizlere daha konforlu bir yukarı çıkış rahatlığını hissettirecektir. Taşıma kapasitesi daha yüksek omurgalı merdivenlerimiz özellikle işyerlerinizde sizleri ve müşterilerinizi daha büyük basamakları ile üst katlara taşıyacaktır. Çok dar alana sahip mekanlarda kullandığınız dar alan merdivenler diğer merdivenlerin kapladığı alanın yarısı kadar yer işgal ederek özellikle çok küçük işyerlerinin merdiven problemlerini çözmekte faydalı bir merdiven çeşididir.
 
Fakro çatı merdiveni olarak ürettiğimiz merdivenlerde estetiği, sağlamlığı ve uzun ömürlü olma özelliğini dikkate alır. Ürettiğimiz bütün merdivenlerin basamakları çizilmeye son derece dayanıklıdır. Merdiven basamaklarında cila ve vernik kullanmadığımız için işyerlerinde dahi merdiven basamakları çizilmeden sizlere uzun yıllar hizmet verir. Kullandığımız modüllerin farklılığı yüzünden bütün merdivenlerimizde merdivenleri duvara bağlamaya veya altına destek direği kullanmaya gerek hissetmeden montajını yaptığımız için yapılarınızın duvar ve yer döşemelerine zarar vermeyiz. 
 
Çatı merdiveni üretiminde çoğu kez ahşap desenler kullanılır oysa günümüzün modern mimari anlayışında düz renkler, mermer ve granit görünümlü basamaklar da ön plana çıkmaktadır. Firmamız böyle merdivenleri de çizilmesi son derece zor malzemeler ile üretip sizlerin kullanımına sunmaktadır. Türkiye`de merdivenler hala betonarme çözümler ön planda tutularak yapılmaktadır. Bu lüzumsuz yer kaybı estetik olamayan görünümler, Betonun kaplanması, trabzan ve korkuluk yapılması gibi halledilmesi gereken birçok problemi ortaya çıkarmaktadır. Firmamız bütün bu problemleri size yaşattırmadan, yaşam alanlarınızda sizlere yer kaybettirmeden modern merdivenler üretmektedir.
 

İletişim Bilgisi

Harita

Diğer Bilgiler

Diğer Kategoriler:

İş Elbiseleri Mağazaları » Diğer İş Elbiseleri Mağazaları

İlgili Mağazalar:
Çatı Penceresi
Bülent Özel-Çatı Ajans Eskişehir Odunpazarı
Çatı Mobilya-Ali Türkoğlu Ankara Etimesgut
Angora Halı İzmir Balçova Bayii - Çatı Tic.A.Ş.
Angora Halı İzmir Poligon Bayii - Çatı Tic.A.Ş.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aliexpress TR
comments powered by Disqus
Mağaza, Firma, Restoran, Yetkili Servis, Devlet Kurumu vb.. Ara